Segmentowe

W pełni zautomatyzowane, autorskie linie do produkcji panelu, ościeżnic, prowadnic i niemal każdego elementu naszych bram gwarantują pełną kontrolę nad procesem produkcji i najwyższą jakość za każdym razem.

MakroPro 2.0

Każdy element bram z serii MakroPro 2.0 to efekt dogłębnej analizy wymagających potrzeb profesjonalistów. Unikalne w skali rynku rozwiązania konstrukcyjne gwarantują prosty montaż oraz szerokie możliwości zastosowania w najbardziej zróżnicowanych typach obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej.

MakroPro 100 2.0

To najbardziej zaawansowany i ultrawytrzymały typ bram z serii MakroPro. Nie wyobrażamy sobie, by bramę tej klasy obsługiwać ręcznie, dlatego MakroPro 100 2.0 już w standardzie jest zautomatyzowana. 

Tradycyjne sprężyny zastąpiliśmy nowoczesnym systemem napędowym z gwarancją co najmniej 100 000 cykli w standardzie! To rozwiązanie dla biznesu, którego fundamentem jest stabilność i pewność.

MakroTherm

Bramy z serii MakroTherm to połączenie stabilnej i sprawdzonej konstrukcji z wysoką termoizolacyjnością. Panel INNOVO o grubości 60 [mm] zapewnia ochronę przed chłodem i upałem, równocześnie izolując od hałasu i wilgoci. Wysoka wytrzymałość pozwala na korzystanie z niej w najbardziej wymagających obiektach.