Roleta w kasecie

Estetyczny wygląd i staranne wykończenie wspaniale współgrają z oknami, dzięki czemu spełniają nie tylko funkcję ochronną, ale i ozdobną. Doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i z łatwością możemy dopasować ich kolor i wzór do wystroju mieszkania bądź domu. Materiał rolety umieszczony jest w prowadnicach, dzięki czemu brzegi tkaniny się nie niszczą i nie strzępią. Oznacza to, że roleta w kasecie pozostaje w znakomitym stanie dużo dłużej niż roleta wolnowisząca. Bezinwazyjny i intuicyjny montaż nie wpływa na ramę okna. Montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi czy wykonywania dodatkowych otworów w ścianach, oknie.

Roleta mini

Rolety mini to najmniejsza opcja rolety wolnonwiszącej. Zalecana jest do okien o niedużych gabarytach. Roleta zawiera samohamujący mechanizm, który pozwala na zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokości. Do rolet mini stosowane są magnesy, które powodują, że tkanina nie odchyla się w chwili uchylenia okna. Dostępne kolory osprzętu (mechanizm z łańcuszkiem i obciążnikiem tkaniny) – biel, brąz, beż, popiel, mahoń, złoty dąb, antracyt, winchester. Montowana jest do skrzydła okna za pomocą wkrętów samowiertnych lub za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Montaż za pomocą wieszaków bezinwazyjnych nie uszkadza skrzydła okna.

Roleta wolnowisząca BS

Jest najprostrzym systemem zaciemniającym wnętrze. Może być montowana do sufitu, ściany oraz wnęki okiennej. Doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i z łatwością możemy dopasować ich kolor i wzór do wystroju mieszkania bądź domu. Dostępne kolory osprzętu (mechanizm z łańcuszkiem) – biel i brąz. Bezinwazyjny i intuicyjny montaż nie wpływa na ramę okna. Montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi czy wykonywania dodatkowych otworów w ścianach, oknie.

Roleta dzień/noc

Rolety dzień-noc to specjalny rodzaj dekoracyjnej rolety z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające.

W zależności od rodzaju oraz koloru materiału można stworzyć wiele niepowtarzalnych klimatów w pomieszczeniu za pomocą jednego systemu. Roleta ta jest nowością na rynku i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a jednocześnie prostotą obsługi.

Materiał rolety umieszczony jest w prowadnicach, dzięki czemu brzegi tkaniny się nie niszczą i nie strzępią. Oznacza to, że roleta w kasecie pozostaje w znakomitym stanie dużo dłużej niż roleta wolnowisząca.

Roletę można w bardzo prosty sposób zamontować do ramy okiennej, a jej mały mechanizm nie wyróżnia się.

Roleta rzymska

Rolety rzymskie stanowią efektowną dekoracje okna zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet.

W produkcji stosujemy specjalnie stworzone tkaniny przeznaczone wyłącznie do rolet rzymskich, dzięki czemu wykonanie jest bardzo estetyczne i dokładne. Jakość tkanin sprawia, że doskonale nadają się do zaciemnienia lub dekoracji wnętrz.

Roleta wykonana jest z taśmami poziomymi, w których wpuszczone są usztywniające szprosy. Odległość miedzy taśmami wynosi od 20 cm do 25 cm. Przy szerokości rolety powyżej 180 cm łączenie tkaniny przebiega pionowo po środku rolety.

Bezinwazyjny i intuicyjny montaż nie wpływa na ramę okna. Montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi czy wykonywania dodatkowych otworów w ścianach, oknie.

Plisa

Plisa to nowoczesny system rolet plisowanych który znajduje zastosowania u wielu klientów. Plisy posiadają specjalny system, który umożliwia zsuwanie tkaniny zarówno od góry, jak i od dołu. Sposób montażu w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna.