Okno to współcześnie reprezentacyjna część budynku. Jego kształt, kolor, materiał wpływają na indywidualny wygląd budynku. Okna jako część ścian zewnętrznych muszą spełniać najwyższe kryteria jakościowe i bezpieczeństwa. Oferujemy różne okna w zależności od potrzeb klienta.

Generacja najwyższej klasy okien i drzwi

Wysokie bezpieczeństwo w połączeniu z doskonałą efektywnością energetyczną i innowacyjną technologią uszczelniania. Właściwości te sprawiają, że ta seria profili nadaje się do trwałych okien do domu pasywnego. Duża ilość światła i ochrona przed wpływami pogodowymi stwarzają przytulną atmosferę mieszkalną. Nie można zapomnieć o nowoczesnym designie, który doskonale dopasowuje się do warunków architektonicznych budynku za sprawą szerokiej gamy wariantów dekoracyjnych.

Rozwiązania produktowe inspirowane naturą

Jakie wymagania musi spełnić nowoczesny profil okienny? Smukła konstrukcja, aby przepuszczała jak najwięcej światła. Łatwa pielęgnacja i konserwacja. Bezpieczeństwo. Trwałość. Wartości izolacyjne zapewniające jak największą energooszczędność. Najlepiej wszystko na raz. Czyli proEvolution! Odkryj system okienny zaprojektowany od samego początku z myślą o ekologii . Czerpiąc inspirację z natury zaprojektowaliśmy izolację komór powietrznych proEvolution, zgodnie z zasadami bioniki – magazynują ciepło jak nastroszone pióra ptaków w chłodne dni. Jest to rozwiązanie, które będzie mieć decydujący wpływ na bilans energetyczny Twojego nowego domu.

Przesuwne

EvolutionDrive HST

Komfortowe rozwiązanie drzwi przesuwno-uchylnych do łączenia z otoczeniem na zewnątrz.

EvolutionDrive Plus

Elementy przesuwne: oszczędzające miejsce, otwierające przestrzeń – zysk na przestrzeń życiową.