EXR Higro

Aereco-EXR-higro

Nowoczesny wygląd,  jednoczęściowa obudowa oraz maksymalna funkcjonalność

Nawiewnik automatycznie reguluje ilość dostarczanego powietrza w zależności od poziomu wilgotności względnej w pomieszczeniu. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia i pełnego otwarcia. Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem tłumienia akustycznego do 44 dB przy nawiewniku zamkniętym.

2MO Presso

Aereco-2mo-preso

Proste i skuteczne rozwiązanie, idealny do wąskich skrzydeł okiennych

Standardowe parametry, prosty wygląd, małe wymiary. Idealnie sprawdzi się do montażu w wąskich skrzydłach okiennych z PVC i drewna. Blokuje nadmierny napływ powietrza do pomieszczenia. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia.

AMI Preso

Aereceo-ami-preso

Automatyczny, samoregulujący, wysoka izolacyjność akustyczna

Nawiewnik automatycznie blokuje nadmierny napływ powietrza do pomieszczenia. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia. Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem tłumienia akustycznego do 41 dB przy nawiewniku zamkniętym.

EXR HP Higro

Aereco-EXR-hp-higro

HIGRO® i PRESO® w jednym urządzeniu

Nawiewnik może pracować w trzech trybach: w pozycji minimalnego przepływu, w trybie automatycznej regulacji otwarcia HIGRO® z kontrolą strumienia maksymalnego PRESO® lub w pozycji maksymalnego otwarcia z kontrolą strumienia maksymalnego PRESO®. Charakteryzuje się podwyższonym wskaźnikiem tłumienia akustycznego do 39 dB przy nawiewniku zamkniętym.

EMM Higro

Aereco-EMM-higro

Proste i skuteczne rozwiązanie

EMM jest najbardziej popularnym nawiewnikiem z oferty AERECO. Automatycznie reguluje ilość dostarczanego powietrza w zależności od poziomu wilgotności względnej w pomieszczeniu. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia. Charakteryzuje się podwyższonym wskaźnikiem tłumienia akustycznego do 40 dB przy nawiewniku zamkniętym.

AMD Preso

Aereco-amd-preso

Automatyczny, samoregulujący, wysoka izolacyjność akustyczna

Nawiewnik automatycznie blokuje nadmierny napływ powietrza do pomieszczenia. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia. Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem tłumienia akustycznego do 44 dB przy nawiewniku zamkniętym, jednocześnie zachowując bardzo dobre parametry przepływu powietrza.

EMM HP Higro

Aereco-EMM-hp-higro

HIGRO® i PRESO® w jednym urządzeniu

Nawiewnik automatycznie reguluje ilość dostarczanego powietrza w zależności od poziomu wilgotności względnej w pomieszczeniu. Jednocześnie przy dużej różnicy ciśnienia między wnętrzem pomieszczenia, a stroną zewnętrzną, blokuje nadmierny napływ powietrza. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia.

EFR Preso

Aereco-EFR-preso

Automatyczny, z precyzyjnym nastawem

Nawiewnik automatycznie blokuje nadmierny napływ powietrza do pomieszczenia. Użytkownik posiada możliwość precyzyjnego nastawu, może zablokować urządzenie w jednej z 5 pozycji otwarcia.

EFF Inoto

Aereco-amd-preso

Nawiewnik sterowany ręcznie, z precyzyjnym nastawem

Użytkownik decyduje o ilości dostarczanego powietrza wybierając jedną z 5 pozycji otwarcia. Posiada także możliwość przymknięcia nawiewnika w pozycji minimalnego przepływu.

AMO Preso

Aereco-amo-preso

Nawiewnik sterowany ręcznie, z precyzyjnym nastawem

Użytkownik decyduje o ilości dostarczanego powietrza wybierając jedną z 5 pozycji otwarcia. Posiada także możliwość przymknięcia nawiewnika w pozycji minimalnego przepływu.

AMA Preso

Aereco-ama-preso

Automatyczny, samoregulujący, bardzo wysoka izolacyjność akustyczna

Nawiewnik automatycznie blokuje nadmierny napływ powietrza do pomieszczenia. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia. Charakteryzuje się najwyższym wskaźnikiem tłumienia akustycznego ze wszystkich nawiewników okiennych AERECO, izolacyjność akustyczna wynosi do 49 dB przy nawiewniku zamkniętym.