DRZWI BLUEVOLUTION


bluEvolution: 82

FUNKCJONALNOŚĆ I DESIGN – IDEALNE POŁĄCZENIE

Drzwi wejściowe każdego domu są wizytówką, odzwierciedleniem stylu, charakteru i osobistego smaku jego mieszkańców. Stanowią jeden z najważniejszych, funkcjonalnych oraz dekoracyjnych elementów domu. Odpowiednie drzwi muszą spełniać wymagania z zakresu funkcjonalności i wzornictwa, stawić czoła nieuniknionym trzaśnięciom, jak i ekstremalnym warunkom pogodowym. Wysoka stabilność, optymalna termoizolacja i izolacja akustyczna, zabezpieczenie antywłamaniowe, a także długa żywotność i stylowy design to decydujące czynniki w momencie dokonywaniu ich zakupu. Wszystkie, w pełnym zakresie, spełniają nasze systemy drzwiowe Brügmann bluEvolution 82.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Przemyślana konstrukcja profili z dwoma rodzajami uszczelnień, łączy optymalne właściwości termoizolacji z techniczną perfekcją. Obszerny wręb szybowy pozwala na montaż wypełnień o grubości do 52 mm. Dzięki wzmocnieniom stalowym profile drzwiowe  Brügmann bluEvolution 82, dają możliwość zbudowania konstrukcji o dużych gabarytach, gwarantując jednocześnie stabilność i bezpieczeństwo. Dwudzielna budowa progu drzwiowego (zespolenie tworzywa z aluminium) dba o optymalną termoizolację. Tego typu próg świetnie sprawdzi się w drzwiach warsztatowych oraz jedno- lub dwuskrzydłowych drzwiach balkonowych. To również idealne rozwiązanie do wykorzystania w drzwiach dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach lub osób starszych. Dzięki Brügmann bluEvolution 82 komfort życia jest zachowany a użytkowanie stolarki staje się przyjemnością. 

BEZPIECZEŃSTWO TO KWESTIA ZAUFANIA

Dzięki trzem rodzajom uszczelek (dodatkowa uszczelka środkowa), drzwi wejściowe wykonane z profili Brügmann bluEvolution 82 MD posiadają dużo lepsze właściwości termiczne i akustyczne. Nowoczesna technologia uszczelnień ma decydujący wpływ na ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a silne, stalowe wzmocnienia gwarantują lepszą ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Obszerny wręb szybowy umożliwia montaż wypełnień o grubości do 52 mm, natomiast dwudzielna konstrukcja progu (połączenie tworzywa sztucznego i aluminium) daje idealną termostabilność. Próg doskonale nadaje się do zastosowania w drzwiach dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, czy w stolarce warsztatowej lub balkonowej (jedno- i dwuskrzydłowej).

o Ud = 0,75 W/(m²K)

Zabezpieczenie antywłamaniowe: do RC 2

NAKŁADKI ALUMINIOWE  

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWANIA

W celu wzbogacenia walorów estetycznych drzwi z systemu profili Brügmann bluEvolution 82, firma Salamander wprowadziła do oferty wysokiej jakości nakładki aluminiowe, dające szerokie możliwości kolorystyczne. Nieważne, czy mowa o palecie Eloxal czy RAL,  lakierze matowym czy z połyskiem, barwach DB czy NCS – każdy kolor może zostać na nie naniesiony.  

Nakładki aluminiowe zostały specjalnie wyprodukowane na potrzebę profili Brügmann bluEvolution 82 dzięki czemu tworzą z nimi idealne połączenie. Perfekcyjne dopasowanie do kształtów profili i nowoczesna technologia produkcji to gwarancja krótkiego czasu realizacji zamówienia. Prosty montaż na klips zapewnia przy tym szybkie i dokładne połączenie z profilem  bez potrzeby dodatkowego klejenia.

Zastosowanie: okna obrotowe, uchylne, obrotowo-uchylne, drzwi balkonowe