Als repräsentatives Charakteristikum eines Hauses sind Fenster heutzutage mehr als nur eine Öffnung nach draußen: Ihr individuelles Design bestimmt maßgeblich die Gesamtoptik eines Gebäudes.

Deshalb müssen Fenster als Teil der Außenwand längst nicht mehr nur höchsten Anforderungen an Qualität und Sicherheit gerecht werden – der Kunde von heute legt größten Wert auf Farbe, Form und Funktion.

Hohe Sicherheit trifft auf hervorragende Energieeffizienz & Dichtungstechnologie

Wysokie bezpieczeństwo w połączeniu z doskonałą efektywnością energetyczną i innowacyjną technologią uszczelniania.
Właściwości te sprawiają, że ta seria profili nadaje się do trwałych okien do domu pasywnego. Duża ilość światła i ochrona przed wpływami pogodowymi stwarzają przytulną atmosferę mieszkalną. Nie można zapomnieć o nowoczesnym designie, który doskonale dopasowuje się do warunków architektonicznych budynku za sprawą szerokiej gamy wariantów dekoracyjnych.
 

bluEvolution 82

Das Fenster der Zukunft

proEvolution

 

Schlankes Design, sicher, langlebig, leicht zu pflegen und wartungsarm soll es sein

Jakie wymagania musi spełnić nowoczesny profil okienny? Smukła konstrukcja, aby przepuszczała jak najwięcej światła. Łatwa pielęgnacja i konserwacja. Bezpieczeństwo. Trwałość. Wartości izolacyjne zapewniające jak największą energooszczędność. Najlepiej wszystko na raz. Czyli proEvolution! Odkryj system okienny zaprojektowany od samego początku z myślą o ekologii . Czerpiąc inspirację z natury zaprojektowaliśmy izolację komór powietrznych proEvolution, zgodnie z zasadami bioniki – magazynują ciepło jak nastroszone pióra ptaków w chłodne dni. Jest to rozwiązanie, które będzie mieć decydujący wpływ na bilans energetyczny Twojego nowego domu.

proEvolution

Fenster der Zukunft