SYSTEMY UCHYLNO-PRZESUWNE PSK

PORTAL PSK 100 comfort

Nowy system okuć PORTAL PSK comfort przeznaczony jest do okien z PCV i drewnianych o wadze skrzydła do 100 kg. Nie jest to jedynie rozszerzenie czy uzupełnienie dostępnego do tej pory systemu, ale zupełnie nowa generacja okuć, które są łatwiejsze w montażu i zapewniają bardziej intuicyjną obsługę okien. Zastosowanie nowych elementów zwiększających komfort obsługi, pozwala sprostać różnorodnym wymaganiom ze strony klientów.

PORTAL PSK 130 comfort

Nowy system okuć PORTAL PSK comfort przeznaczony jest do okien z PCV i drewnianych o wadze skrzydła do 130 kg. Nie jest to jedynie rozszerzenie czy uzupełnienie dostępnego do tej pory systemu, ale zupełnie nowa generacja okuć, które są łatwiejsze w montażu i zapewniają bardziej intuicyjną obsługę okien. Zastosowanie nowych elementów zwiększających komfort obsługi, pozwala sprostać różnorodnym wymaganiom ze strony klientów

PORTAL PSK 160 comfort

Nowy system okuć PORTAL PSK comfort przeznaczony jest do okien z PCV i drewnianych o wadze skrzydła do 160 kg. To zupełnie nowa generacja okuć, które są łatwiejsze w montażu i zapewniają bardziej intuicyjną obsługę okien. Zastosowanie nowych elementów zwiększających komfort obsługi, pozwala sprostać różnorodnym wymaganiom ze strony klientów. W ramach systemu okuć PORTAL PSK 160 comfort ALU oferujemy także rozwiązanie idealnie dopasowane do profili aluminiowych.

PORTAL PSK 200-Z comfort

Nowy system okuć PORTAL PSK comfort przeznaczony jest do okien z PCV i drewnianych o wadze skrzydła do 200 kg. To zupełnie nowa generacja okuć, które są łatwiejsze w montażu i zapewniają bardziej intuicyjną obsługę okien. Zastosowanie nowych elementów zwiększających komfort obsługi, pozwala sprostać różnorodnym wymaganiom ze strony klientów. Zastosowana w PORTAL PSK 200 Z-comfort funkcja wspomaganego uchyłu i dodatkowe wózki jezdne, zapewniają lekką obsługę i umożliwiają stosowanie ciężkich szyb funkcyjnych.