Perfekt

PERFEKT

Skrzydło wykonano w nowatorskiej technologii tłoczenia. Szyba mocowana jest bezpośrednio na płaszcz skrzydła w podtłoczeniu, dzięki czemu płaszczyzna szyby została zrównana z płaszczyzną skrzydła. Nowe rozwiązanie zdecydowanie poprawia estetykę drzwi, idealnie dopasuje się w architekturę nowoczesnego budownictwa. Od zewnętrznej strony zastosowano szybę hartowaną grafitową, barwioną w masie bez ramki przyszybowej lub z innowacyjną wąską ramką inox subtelnie podkreślającą przeszklenie. Od wewnętrznej strony zastosowano szybę bezpieczną 3.3.1 z ramką ze stali nierdzewnej lub czarną malowaną na obwodzie.

Glass

GLASS

Drzwi w tej linii posiadają nieprzezierną aplikację szklaną – czarną lub lustrzaną – co wzbogaca wygląd drzwi i sprawia, że są one wyjątkowe. Szyba naklejana jest bezpośrednio na powierzchnię skrzydła, dzięki czemu drzwi sprawiają wrażenie przeszklonych, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich właściwości drzwi pełnych. Linia GLASS doskonale sprawdzi się w domach oraz w budownictwie wielorodzinnym.

Glass View

GLASS-VIEW

Posiada nowoczesne czarne wykończenia w przeszkleniach.
Zewnętrzna szyba naklejana bezpośrednio na powierzchnię skrzydła posiada czarną obwódkę wykonaną za pomocą trwałej farby ceramicznej, co od strony zewnętrznej daje niepowtarzalny efekt czarnej szklanej ramki. Szyba jest hartowana, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i odporność na uderzenia. Strona wewnętrzna drzwi wykończona jest stalową ramką w kolorze czarnym. Unikalny design linii GLASS VIEW sprawia, że świetnie sprawdzi się ona w domach w stylu nowoczesnym.

Loft

LOFT

Dzięki innowacyjnemu designowi w industrialnym stylu możemy uzyskać doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu. Szyba w drzwiach linii LOFT składa się z trzech szyb, połączonych czarnymi ramkami międzyszybowymi. Środkowa szyba posiada czarne szprosy, dzięki czemu możemy uzyskać pożądany efekt. Od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej drzwi znajdują się aplikacje w kolorze czarnym, co jeszcze bardziej podkreśla nowoczesność drzwi linii LOFT. Drzwi z tej linii doskonale łączą się z czarnymi ościeżnicami, co podkreśla ich walory estetyczne.

Inox Przeszklone

Inox-przeszklenie

Drzwi wejściowe z aplikacją INOX oraz przeszkleniem to klasyczne i bardzo eleganckie rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. W skrzydło drzwiowe wkomponowana jest pakiet szybowy, zbudowany z trzech szyb – dwóch zewnętrznych bezpiecznych i jednej środkowej. Na środkowej szybie umieszczona jest dekoracja przeszklenia. Na skrzydło drzwiowe jest także naklejona ramka INOX lub czarna, która podwyższa walory estetyczne skrzydła drzwiowego. Do drzwi z linii INOX PRZESZKLONE występują także dedykowane skrzydła bierne i dostawki.

Inox z aplikacją

GLASS-VIEW

Drzwi z aplikacją INOX świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnym, jak i w budownictwie wielorodzinnym. Na skrzydło drzwiowe jest naklejona ramka INOX lub czarna, która jest znakomitym elementem dekoracyjnym. Ich różnorodność sprawia, że linia INOX Z APLIKACJĄ sprawdzi się w każdym stylu wykończenia domu. Do drzwi z linii INOX Z APLIKACJĄ występują także dedykowane skrzydła bierne i dostaw

Duo Color

Duo-color

Drzwi z serii KMT PLUS 54, KMT PLUS 75 DUO COLOR przedstawiają połączenie dwóch różnych odcieni laminatów po jednej stronie skrzydła. Wzory DUO COLOR występują w wersji przeszklonej oraz z aplikacją inox i czarną z możliwością dowolnego zestawienia kolorów. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania.

Płaskie i tłoczone

płaskie-i-tłoczone

Drzwi płaskie oraz tłoczone to propozycja dla każdego rodzaju budownictwa – zarówno jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego. Dzięki ich subtelnym przetłoczeniom oraz wysokiej jakości wykonania, nadają się one zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Klasyczne

klasyczne

Drzwi z linii KLASYCZNEJ to najlepsze wzornictwo do domów w stylu tradycyjnym. Drzwi w tej linii występują zarówno w wersji przeszklonej, z ramką w kolorze skrzydła, jak i w wersji głęboko i płytko tłoczonej.