DRZWI SALAMANDER


Salamander: Streamline

Drzwi wejściowe każdego budynku przyciągają wzrok. Dlatego też, tak istotny jest ich staranny wybór. Kluczowymi czynnikami przy zakupie nowych drzwi wejściowych są przede wszystkim jakość i termika, ale z drugiej strony, ładny wygląd.

Nie bez znaczenia jest również odpowiedni próg drzwiowy, który powinien gwarantować optymalną szczelność, termoizolację oraz bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe systemu Salamander z pewnością spełniają powyższe wymagania i zapewniają wysoki komfort mieszkalny. Ponadto, przekonują do siebie wyglądem, tworząc w domu przytulną atmosferę. W celu zapewnienia najwyższych wymogów bezpieczeństwa, można zastosować w nich okucia z trzema lub pięcioma ryglami. Wszystko po to, aby użytkownik cieszył się jutro, z zakupionych dzisiaj drzwi.


Salamander: Streamline AD

STYL I BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Nie ma znaczenia, na jakie wymiary profili Streamline się zdecydujesz – system drzwiowy Streamline AD to zawsze najbardziej trafny wybór. Dzięki głębokości 76 mm, nadaje się on do zastosowania w nowym budownictwie lub do renowacji istniejących budynków. Wysokiej jakości powierzchnia profili z najlepszych mieszanek tworzywa sztucznego, przekonuje do siebie nie tylko łatwością pielęgnacji, ale również niepowtarzalnym wyglądem. Innowacyjna technologia gwarantuje mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa, izolacji termicznej i akustycznej.

do Uw = 0,83 W/(m²K)

Zabezpieczenie antywłamaniowe: do RC 2